Poznań, ul. Polska 16
tel. 600-433-227, (61) 66-33-210
kontakt@subiektpoznan.pl

Usługi

Wdrożenia

Pomożemy Ci zainstalować program na Twoim komputerze. Powiedz nam również, czego oczekujesz, a my skonfigurujemy go zgodnie z Twoimi potrzebami. Podpowiemy jakie możliwości ma oprogramowanie InsERT i co warto wykorzystać w Twojej działalności. Wdrożenie obejmuje również szkolenie z obsługi – dla Ciebie i Twoich pracowników. Wdrażamy programy firmy InsERT takie jak Subiekt , Rachmistrz, Rewizor i inne.

Serwis

Twój program przestał działać i nie wiesz dlaczego ? Naprawimy.
Zajmujemy się również przenoszeniem baz danych na inne komputery, rozbudową programów, wgrywaniem aktualizacji, instalacją urządzeń peryferyjnych, tworzeniem kopii zapasowych, odzyskiwaniem skasowanych danych oraz innymi usługami informatycznymi.

Pomoc zdalna

Potrzebujesz pomocy szybko ? Awaria programu uniemożliwia Ci pracę ? Rozwiązaniem jest pomoc zdalna. Nasz serwisant podłącza się przez internet do Twojego komputera. Dzięki temu możliwa jest nasza interwencja nawet kilka minut po zgłoszeniu.

Doradztwo

Nie wiesz jaki program wybrać ? Czy program spełni Twoje oczekiwania i ułatwi Ci pracę ? Zapytaj lub umów się na prezentację, podczas której zobaczysz jak program działa i czy odpowiada Ci jego funkcjonalność.

Umowy serwisowe

Dzięki umowie serwisowej otrzymujesz między innymi gwarancję w jakim czasie podejmiemy naprawy, gwarancję pomocy na telefon w określonych godzinach, odroczony termin płatności oraz niższe ceny na produkty i usługi.

Fiskalizacja

Od 2001 r. dostarczamy klientom również drukarki i kasy fiskalne, które podłączamy do programów, ufiskalniamy oraz zgłaszamy do Urzędu Skarbowego.